Gemi Acenteliği

Tüm müşterilerimize Türk limanları ve boğazlarında 7/24 servis hizmeti veriyor, gemi ve resmi kurumlar arasındaki tüm evrak işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Gemi Acenteliği

Türk liman ve terminallerindeki gemilere her türlü acentelik hizmeti sunmaktayız.

Tüm müşterilerimize Türk limanları ve boğazlarında 7/24 servis hizmeti veriyor, gemi ve resmi kurumlar arasındaki tüm evrak işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Resmi kurumlarla tüm işlemleri zamanında hallederek varış ve kalkışta zaman kaybının önlenmesini sağlıyor, tüm resim  ve harçların ilgili resmi kurumlara zamanında ve tam olarak ödeyerek müşterilerimizin herhangi bir sürpriz ve problem yaşamamasını sağlıyoruz.

Tüm ilgili kişilerin ve gemilerin planlaması konusunda zamanında bilgi sahibi olmasının sağlanmasını sağlıyoruz.
Yedek parça gümrük işlemleri ve teslimi personel değişimi, kaptan kasa nakit teslimi, konaklama, ulaşım, sağlık desteği gibi bir çok armatör ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Koruyucu acente olarak Kiracı Acente liman masraflarının kontrolü, denetlenmesi ve anlaşılamayan kalemlerin netleştirilmesini sağlıyor ve ağır yük servislerinin lojistiğini gerçekleştiriyoruz.

Gemi Acenteliği
Transit Boğaz Acenteliği
Tamir ve Bakım Hizmetleri
İkmal ve Parça Temini
Personel İşlemleri
Liman Tahliye ve Yükleme Hizmeti

Pars Denizcilik Gemi ve Yat Acenteliği, tüm Türk limanlarına gelen yat ve gemilere acentelik hizmetleri vermek için İstanbul’da kurulmuş ve deneyimli kadrosu ile sektörde yerini almıştır.

İletişime Geç

Sosyal Medya

Created by ALTKAT DIGITAL