PARS SHIPPING AGENCY

Deniz Taşımacılığının

Tüm Alanlarında

Hakkımızda

Pars Denizcilik Gemi ve Yat Acenteliği, tüm Türk limanlarına gelen yat ve gemilere acentelik hizmetleri vermek için İstanbul’da kurulmuş ve deneyimli kadrosu ile sektörde yerini almıştır.

Hizmetlerimiz yüksek vasıflara sahip, deniz taşımacılığının tüm alanlarında kalifiye olan ve gerektiğinde müşterilerimize zaman ve para tasarrufu sağlamak için derhal eyleme geçen personelimiz tarafından verilmektedir.

Tüm Türk limanlarında resmi makamlar, liman yönetimi ve gümrük idareleri ile uzun vadeli ilişkiler kurmaktayız. Ayrıca yerel tedarikçilerle aramızdaki güçlü bağlantılarımız ile gemilerin rekabete uygun ücretlerle hızlı, verimli ve düzgün işletilmesini sağlamaktayız.

HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz Hakkında

Detaylı Bilgi Alın

Sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için "Hizmetler" sayfasını ziyaret edebilir, iletişim araçları ile bize ulaşabilirsiniz.

HİZMETLER

Misyonumuz

7/24 kesintisiz hizmet ile Armatör ve Acentelerin taleplerine hızlı yanıt vererek gereksinimleri karşılamak çözüm ortağı olmaktır.

Vizyonumuz

Denizcilik sektöründe çağın yeniliklerine ayak uydurmak, aynı özveri ve artan kalite anlayışı ile varlığımızı sürdürmek amacındayız.

İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin

İLETİŞİM